• Αργεντινή
  • 23/06/2017 3:12 μμ
    ΟΛΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ (video)

    Μια αγωνιστική πριν την ολοκλήρωση του πρωταθλήματος Αργεντινής και με την Μπόκα να έχει κατακτήσει […]

    Προβολή του Άρθρου
  • 22/06/2017 9:01 μμ
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΜΠΟΚΑ (video)

    Σε παιχνίδια της εικοστής ένατης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Αργεντινής , η Μπόκα παρά την εκτός έδρας ισοπαλία της απέναντι στην Ολίμπο στέφθηκε πρωταθλήτρια Αργεντινής για […]

  • 18/06/2017 4:21 μμ
    ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ Η ΜΠΟΚΑ (video)

    Σε παιχνίδια της εικοστής όγδοης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Αργεντινής , η Μπόκα έκανε άλλο ένα μεγάλο βήμα προς την κατάκτηση και του φετινού τίτλου επικρατώντας […]

  • 05/06/2017 5:24 μμ
    ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Η ΜΠΟΚΑ (video)

    Σε παιχνίδια της εικοστής έβδομης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Αργεντινής , η Μπόκα επικρατώντας στο Λα Μπομπονέρα επί της Ιντεπεντιέντε και σε συνάρτηση με την εκτός […]

  • 04/06/2017 3:16 μμ
    ΧΑΜΕΝΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΝΙΟΥΕΛΣ (video)

    Σε παιχνίδια της εικοστής έβδομης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Αργεντινής , η Νιούελς έχασε εκτός έδρας στο Σάντα Φε από την Ουνιόν ελαχιστοποιώντας τις ελπίδες της […]

  • Σελίδα 1 από 16123...10...Τέλος »
Βαθμολογία
1. Μπόκα Τζ. 44
2. Νιούελς 39
3. Εστουδιάντες 38
4. Ρίβερ Πλέητ 38
5. Σαν Λορέντζο 37
6. Κολόν 36
7. Ράσινγκ 34
8. Χιμνάσια Λ. Πλ. 34
9. Μπάνφιλντ 33
10. Ταγιέρες 30
11. Λανούς 30
12. Ιντεπεντιέντε 28
13. Ροζάριο 28
14. Ατλ. Τουκουμάν 27
15. Ουνιόν 27
16. Γοδόι Κρουζ 26
17. Ντεφ. Χουστίτσια 24
18. Πατρονάτο 24
19. Ατλ. Ραφαέλα 23
20. Τίγκρε 22
21. Βελέζ 22
22. Ολίμπο 21
23. Ατλ. Τεμπερλέι 21
24. Ουρακάν 20
25. Σαρμιέντο 20
26. Αλντοσίβι 20
27. Κίλμες 19
28. Σαν Μαρτίν Σ.Χ. 18
29. Μπελγκράνο 14
30. Άρσεναλ Σαραντί 11
Αναλυτική Βαθμολογία
Πρόγραμμα
26/08 Σαρμιέντο
Άρσεναλ Σαραντί
1
0
26/08 Γοδόι Κρουζ
Ουρακάν
1
0
27/08 Χιμνάσια Λ. Πλ.
Βελέζ
2
0
27/08 Ροζάριο
Ντεφ. Χουστίτσια
0
0
27/08 Ράσινγκ
Ταγιέρες
1
1
27/08 Ατλ. Τουκουμάν
Ατλ. Ραφαέλα
1
0
27/08 Σαν Λορέντζο
Σαν Μαρτίν Σ.Χ.
2
2
28/08 Τίγκρε
Εστουδιάντες
0
3
28/08 Κίλμες
Νιούελς
0
1
28/08 Μπελγκράνο
Ιντεπεντιέντε
0
1
28/08 Ουνιόν
Ολίμπο
1
0
28/08 Ρίβερ Πλέητ
Μπάνφιλντ
4
1
28/08 Λανούς
Μπόκα Τζ.
1
0
29/08 Αλντοσίβι
Κολόν
0
2
29/08 Ατλ. Τεμπερλέι
Πατρονάτο
1
0
Αναλυτικό Πρόγραμμα